Krajowy i Międzynarodowy Transport Chłodniczy

Międzynarodowa firma transportowa

Początki firmy JUPITER Transport sięgają roku 1991. Przez ten czas, świadcząc krajowe i międzynarodowe usługi transportowe, zaopatrzeniowe, dystrybucyjne, przeprowadzkowe i przewozowe na rzecz małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, świetnie poznaliśmy wyzwania branży i nabraliśmy cennego doświadczenia, które pozwala nam sprawnie i szybko realizować zlecone zadania.

Nasza firma dysponuje wysokiej jakości specjalistycznym sprzętem transportowym, który umożliwia nam transport materiałów nawet najbardziej wrażliwych na uszkodzenia lub wymagających specjalnych warunków przewozu. To dzięki tej flocie jesteśmy w stanie bezpiecznie i pewnie przewieźć mienie do każdego miejsca na terenie Polski lub Europy. Posiadamy niezbędne pozwolenia i certyfikaty wymagane przy świadczeniu usług transportowych na tym obszarze. Gwarancją jakości jest również doświadczenie i znakomite wyszkolenie naszych kierowców.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę logistyczną przy transporcie mienia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i umiejętność dopasowania się do jego potrzeb i oczekiwań. Nasi klienci mogą być pewni solidnej, profesjonalnej i fachowej obsługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z nami mają Państwo pewność, że mienie dotrze na miejsce bezpiecznie i na czas.